Site-ul consultantilor SAP din Romania
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/

DWDM Demo in SAP
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=89
Pagina 1 din 1

Autor:  Cristin [ Joi, 08-Apr-2004 12:51 ]
Subiectul mesajului:  DWDM Demo in SAP

Pentru cei care nu stiu in SAP exista o gramada de exemple de programe.
Ele sint grupat prezentate in transactia DWDM
Daca se cauta mai adinc este vorba de clasele de dezvoltare SDWx unde x = 0, 1, 4, 5, A etc.... sau clasa de dezvoltare SLIS

Mult susses la sapat in SAP

Cu respect
Cristin

Autor:  lvulpe [ Joi, 08-Apr-2004 12:58 ]
Subiectul mesajului:  Valabilitate

Tranzactia este disponibila si pentru MiniSAP?

Autor:  Cristin [ Joi, 08-Apr-2004 15:42 ]
Subiectul mesajului: 

Din pacate nu am vazut pina acum un mini-SAP :oops:

Cu respect,
Cristin

Autor:  bogdancioc [ Mar, 04-Mai-2004 08:19 ]
Subiectul mesajului:  DWDM in MiniSAP

Pana acum nu am apucat sa verific (sau nu mi-am amintit acasa).
Intr-adevar, MiniWAS 6.10 (de pe cele doua CD-uri de la "Abap Objects") contine demo-urile aminitite (DWDM).

Pagina 1 din 1 Ora este UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/