| Site-ul consultantilor SAP din Romania http://www.sap-consulting.ro/phpbb/ |
|
| DWDM Demo in SAP http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=89 |
Pagina 1 din 1 |
| Autor: | Cristin [ Joi, 08-Apr-2004 12:51 ] |
| Subiectul mesajului: | DWDM Demo in SAP |
Pentru cei care nu stiu in SAP exista o gramada de exemple de programe. Ele sint grupat prezentate in transactia DWDM Daca se cauta mai adinc este vorba de clasele de dezvoltare SDWx unde x = 0, 1, 4, 5, A etc.... sau clasa de dezvoltare SLIS Mult susses la sapat in SAP Cu respect Cristin |
|
| Autor: | lvulpe [ Joi, 08-Apr-2004 12:58 ] |
| Subiectul mesajului: | Valabilitate |
Tranzactia este disponibila si pentru MiniSAP? |
|
| Autor: | Cristin [ Joi, 08-Apr-2004 15:42 ] |
| Subiectul mesajului: | |
Din pacate nu am vazut pina acum un mini-SAP Cu respect, Cristin |
|
| Autor: | bogdancioc [ Mar, 04-Mai-2004 08:19 ] |
| Subiectul mesajului: | DWDM in MiniSAP |
Pana acum nu am apucat sa verific (sau nu mi-am amintit acasa). Intr-adevar, MiniWAS 6.10 (de pe cele doua CD-uri de la "Abap Objects") contine demo-urile aminitite (DWDM). |
|
| Pagina 1 din 1 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|