Site-ul consultantilor SAP din Romania
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/

Ctrl+S pe un buton de ALV
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=257
Pagina 1 din 1

Autor:  cata_nasty [ Joi, 26-Ian-2006 10:21 ]
Subiectul mesajului:  Ctrl+S pe un buton de ALV

Buna!
Am si eu o intrebare. A incercat cineva sa asigneze combinatia de taste CTRL+S la un buton custom de pe un toolbar de ALV (ALV cu obiecte) ???

Multumesc anticipat,
Cata

Pagina 1 din 1 Ora este UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/