| Site-ul consultantilor SAP din Romania http://www.sap-consulting.ro/phpbb/ |
|
| Ctrl+S pe un buton de ALV http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=257 |
Pagina 1 din 1 |
| Autor: | cata_nasty [ Joi, 26-Ian-2006 10:21 ] |
| Subiectul mesajului: | Ctrl+S pe un buton de ALV |
Buna! Am si eu o intrebare. A incercat cineva sa asigneze combinatia de taste CTRL+S la un buton custom de pe un toolbar de ALV (ALV cu obiecte) ??? Multumesc anticipat, Cata |
|
| Pagina 1 din 1 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|