| Site-ul consultantilor SAP din Romania http://www.sap-consulting.ro/phpbb/ |
|
| creare raport de profitabilitate - tranzactia KE30 http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=23 |
Pagina 1 din 1 |
| Autor: | Mihaela [ Mie, 29-Oct-2003 17:05 ] |
| Subiectul mesajului: | creare raport de profitabilitate - tranzactia KE30 |
Salve! As vrea sa va intreb daca a lucrat cineva mai mult cu tranzactia KE30 si cu rapoartele de profitabilitate. Trebuie sa fac un astfel de raport si m-am "lovit" Multumesc:) |
|
| Pagina 1 din 1 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|