Site-ul consultantilor SAP din Romania
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/

noul editor abap
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=220
Pagina 1 din 1

Autor:  florin [ Vin, 15-Iul-2005 22:46 ]
Subiectul mesajului:  noul editor abap

https://www.sdn.sap.com/irj/servlet/prt ... 7ee0e3fab1

Autor:  Costin Albu [ Mie, 20-Iul-2005 10:17 ]
Subiectul mesajului: 

Exista si o prezentare a noului editor:
https://www.sdn.sap.com/sdn/index.sdn?contenttype=url&content=/irj/servlet/prt/portal/prtroot/com.sap.km.cm.docs/library/uuid/95568a8c-0401-0010-5eba-fe211e8741f9

Va fi disponibil cu SAP GUI 7 si SAP GUI 6.40, DAR se spune in:
https://www.sdn.sap.com/sdn/collaboration.sdn?contenttype=url&content=https%3A//forums.sdn.sap.com/thread.jspa%3FmessageID%3D538540
este nevoie si de suport in backend, care va fi disponibil doar cu versiune de Basis 7.0

Acelasi lucru e spus si aici : https://www.sdn.sap.com/sdn/weblogs.sdn?blog=/pub/wlg/1565

Autor:  florin [ Mie, 20-Iul-2005 12:59 ]
Subiectul mesajului: 

Deci merge cu sp10 pe gui 6.4
si pe was 7.0 (eu deabia m-am obisnuit cu 6.4).

Pagina 1 din 1 Ora este UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/