Site-ul consultantilor SAP din Romania
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/

errors in background
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=173
Pagina 1 din 1

Autor:  Georgi [ Joi, 18-Noi-2004 17:03 ]
Subiectul mesajului:  errors in background

Buna,

Am un raport care ruleaza in background si un user id pt background processing unde trebuie sa trimit erorile. Cum pot sa afisez erorile la spool cu un mesaj de eroare?

Multumesc

Pagina 1 din 1 Ora este UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/