| Site-ul consultantilor SAP din Romania http://www.sap-consulting.ro/phpbb/ |
|
| errors in background http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=173 |
Pagina 1 din 1 |
| Autor: | Georgi [ Joi, 18-Noi-2004 17:03 ] |
| Subiectul mesajului: | errors in background |
Buna, Am un raport care ruleaza in background si un user id pt background processing unde trebuie sa trimit erorile. Cum pot sa afisez erorile la spool cu un mesaj de eroare? Multumesc |
|
| Pagina 1 din 1 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|