| Site-ul consultantilor SAP din Romania http://www.sap-consulting.ro/phpbb/ |
|
| simple tree http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=158 |
Pagina 1 din 1 |
| Autor: | Mihaela [ Mar, 02-Noi-2004 11:55 ] |
| Subiectul mesajului: | simple tree |
Salve! cum pot sa fac o lista care sa-mi apara ca un arbore- asa cum arata meniul de SAP? Apoi as vrea sa fac adaugari in arbore, pe diferite nivele. Exista un astfel de control? Mihaela |
|
| Autor: | Costin Albu [ Mar, 02-Noi-2004 16:29 ] |
| Subiectul mesajului: | RE: simple tree |
Da,exista un Tree Control. Vezi exemplul SAP: DWDM -> Controls -> Tree Controls |
|
| Autor: | Mihaela [ Mar, 02-Noi-2004 16:32 ] |
| Subiectul mesajului: | |
Mult'am! stiam ca exista o tranzatie care ma duce in niste exemple..dar nu mi-o mai aminteam! Multumesc! Mihaela |
|
| Pagina 1 din 1 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|