Site-ul consultantilor SAP din Romania
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/

simple tree
http://www.sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=158
Pagina 1 din 1

Autor:  Mihaela [ Mar, 02-Noi-2004 11:55 ]
Subiectul mesajului:  simple tree

Salve! :D
cum pot sa fac o lista care sa-mi apara ca un arbore- asa cum arata meniul de SAP?
Apoi as vrea sa fac adaugari in arbore, pe diferite nivele. Exista un astfel de control? :roll:
Mihaela

Autor:  Costin Albu [ Mar, 02-Noi-2004 16:29 ]
Subiectul mesajului:  RE: simple tree

Da,exista un Tree Control. Vezi exemplul SAP:
DWDM -> Controls -> Tree Controls

Autor:  Mihaela [ Mar, 02-Noi-2004 16:32 ]
Subiectul mesajului: 

Mult'am! stiam ca exista o tranzatie care ma duce in niste exemple..dar nu mi-o mai aminteam!
Multumesc! :lol:
Mihaela

Pagina 1 din 1 Ora este UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/