Acum este Mar, 23-Iun-2026 06:12

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie, 27-Oct-2004 14:23 
Neconectat

Membru din: Mie, 29-Oct-2003 16:50
Mesaje: 160
Locaţie: Bucuresti
m-am uitat. Nu am nici una din tabele. Exista intr-adevar una: SXCONVERT si care are functia: SX_OBJECT_CONVERT_RAW_TXT.

Am vazut acum ca mai este o tabela: SXFORMATG si aici cred ca trebuie ca am TXT. Te poti uita putin la tabela asta?

_________________
Mi_


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie, 27-Oct-2004 15:03 
Neconectat

Membru din: Sâm, 08-Mai-2004 10:04
Mesaje: 8
Eu n-am TXT in SXCONVERT, iar SXFORMATG o am goala.
Vad ca acolo, in tabela SXCONVERT se tin convertoarele. Imi imaginez ca daca ai avea o inregistrare ALI / TXT / SX_OBJECT_CONVERT_ALI_TXT ar ajuta. Eu nu am asa ceva. ALI vine de la ABAP List.
Ce pot sa-ti spun e ca lista derulanta din SCOT se construieste din tabela SXCONVERT2 la mine. Chiar am facut o proba adaugand o linie si am regasit-o in lista.
Vezi si tu prin ce tabele mai e folosit Data Element-ul SX_FORMAT, poate gasesti, totusi, niste tabele similare cu ale mele.


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
POWERED_BY
Translation/Traducere: phpBB România