Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Mihaela
|
Scris: Mie, 27-Oct-2004 14:23 |
|
Membru din: Mie, 29-Oct-2003 16:50 Mesaje: 160 Locaţie: Bucuresti
|
|
m-am uitat. Nu am nici una din tabele. Exista intr-adevar una: SXCONVERT si care are functia: SX_OBJECT_CONVERT_RAW_TXT.
Am vazut acum ca mai este o tabela: SXFORMATG si aici cred ca trebuie ca am TXT. Te poti uita putin la tabela asta?
_________________ Mi_
|
|
| Sus |
|
 |
|
dca
|
Scris: Mie, 27-Oct-2004 15:03 |
|
Membru din: Sâm, 08-Mai-2004 10:04 Mesaje: 8
|
|
Eu n-am TXT in SXCONVERT, iar SXFORMATG o am goala.
Vad ca acolo, in tabela SXCONVERT se tin convertoarele. Imi imaginez ca daca ai avea o inregistrare ALI / TXT / SX_OBJECT_CONVERT_ALI_TXT ar ajuta. Eu nu am asa ceva. ALI vine de la ABAP List.
Ce pot sa-ti spun e ca lista derulanta din SCOT se construieste din tabela SXCONVERT2 la mine. Chiar am facut o proba adaugand o linie si am regasit-o in lista.
Vezi si tu prin ce tabele mai e folosit Data Element-ul SX_FORMAT, poate gasesti, totusi, niste tabele similare cu ale mele.
|
|
| Sus |
|
 |
Cine este conectat |
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori |
|
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
|